Kim jesteśmy ?

CONSTEEL Construction Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo budowlano-usługowe i handlowe, które wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej.

Jako przedsiębiorstwo budowlano-usługowe oferujemy usługi w sektorach: budownictwa elektroenergetycznego, instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla przemysłu, infrastruktury drogowej i kolejowej. Działając w branży handlowej skupiamy się na dostawach stali konstrukcyjnej.

Nasze usługi świadczymy na całym świecie w systemie 24/7.

Motto naszej firmy z którym się w pełni identyfikujemy brzmi:

„Osiągnij swój cel – pracuj z profesjonalistami”

Mądrość, wiedza oraz silny zespół specjalistów opiera się na doświadczeniu w zrealizowanych projektach budowlanych na całym świecie. W sektorze usług budowlanych działamy nieprzerwanie od roku 2005.
Budując własną markę w oferowaniu korzystnych rozwiązań na wszystkich etapach dokładamy wszelkich starań, aby profesjonalnie spełniać wymagania projektu i oczekiwania naszych klientów.

CONSTEEL Group
consteel-construction-about-us

CONSTEEL Group to przede wszystkim doświadczona i zmobilizowana kadra. Jesteśmy pasjonatami nowych rozwiązań, wdrażania nowych technologii oraz odkrywania nowych możliwości. Zatrudniamy setki pracowników i jesteśmy w stanie realizować duże kontrakty.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnych projektów w kraju i za granicą, posiadają szereg certyfikatów gwarantujących profesjonalne wykonanie prac. Trzonem jest wykwalifikowana kadra zarządzająca oraz pion inżynierów, którzy w swoich dziedzinach są specjalistami najwyższej klasy.

Rozwinięta przez lata sieć biznesowa stawia nas na stanowisku partnera dla kontrahentów z całego świata.

Dlaczego Consteel Construction?

Wiedza i doświadczenie

Mądrość, wiedza oraz silny zespół specjalistów opiera się na doświadczeniu w zrealizowanych projektach budowlanych na całym świecie. W sektorze usług budowlanych działamy nieprzerwanie od roku 2005.

Bezpieczeństwo

Wykonywana przez nas praca jest realizowana przy wykorzystaniu najnowszych technologii / rozwiązań, które stale wprowadzane są na rynek, co sprawia, że podejmowane projekty jesteśmy w stanie obsłużyć niemalże kompleksowo.

Profesjonalizm

Swoje usługi świadczymy na całym świecie w systemie 24/7. Nasi pracownicy maja wieloletnie doświadczenie zdobyte na różnych projektach morskich i lądowych oraz posiadają szereg certyfikatów gwarantujących profesjonalne wykonanie prac.

Nasi Kontrahenci

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Poznaj naszą ofertę